O firmie

O firmie

wynajem busów i autokarów

Firma transportowa TRAVEL-PLUS w Niepołomicach od początku działalności oferuje wynajem busów i przewóz osób. Realizujemy nasze usługi na terenie kraju oraz za granicą. Posiadamy stosowne do tego celu licencje i pozwolenia. Transport przeprowadzamy w sposób kompleksowy i przy zachowaniu wysokich standardów. W naszej flocie samochodowej znajdują się pojazdy marki Mercedes. Posiadają wyposażenie, które zapewnia wygodę pasażerom podczas podróży.

Posiadamy dużą liczbę busów i większych pojazdów, które umożliwiają transport osobowy od kilku do kilkudziesięciu osób. Proponujemy także wynajem autokarów dla dużych grup zorganizowanych. W zależności od Państwa potrzeb zaproponujemy samochód, który pozwoli Państwu komfortowo dotrzeć do celu przy jednoczesnej minimalizacji kosztów z tym związanych.

Działamy dla Państwa i dzięki Państwu już od wielu lat. Zaufanie, jakim zostaliśmy obdarzeni pozwala nam rozwijać firmę oraz wprowadzać nowe usługi. Nasze busy obsługują wyjazdy krajowe oraz zagraniczne, a także wesela, imprezy firmowe, transfery lotniskowe, itp. Posiadamy rozbudowaną flotę, co gwarantuje dostępność busów oraz autokarów.

Copyright © 2017 - TRAVEL-PLUS